Pranie dywanów

Masz problem z samodzielnym dbaniem o czystość dywanów? Udzielimy Ci fachowej pomocy i sprawimy, że Twoje dywany będą czyste jak nigdy przedtem.

Pranie dywanów jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku powstania zanieczyszczeń, z którymi nie może sobie poradzić zwykły odkurzacz ani inne domowe sposoby, a także tych, których nie widać gołym okiem.

Przyjmujemy dywany do prania od poniedziałku do piątku oraz wykonujemy zlecenia powyżej 10 m² w domu klienta. Używamy specjalistycznych środków piorących oraz sprzętu firmy Karcher, dzięki którym jesteśmy w stanie usunąć wszelkie rodzaje zanieczyszczeń z dywanów, wykładzin, chodników itp., nie niszcząc przy tym materiału i pozostawiając go czystym i odświeżonym.

Usuwamy z wszelkich rodzajów dywanów i wykładzin zarówno widoczne zanieczyszczenia jak i kurz wraz z bakteriami i roztoczami, a także nieprzyjemne zapachy. Wykonujemy wszystkie usługi na terenie Radomia i okolic. Zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu omówienia szczegółów wykonania usługi.<<- Powrót

Copyright © 2012 Artur. Wszystkie prawa zastrzeżone. Grafika i kod autorstwa Artur

Pozycjonowanie - Aweo.pl