Czyszczenie tapicerek

Specjalizujemy się w czyszczeniu tapicerek wszelkich rodzajów mebli, takich jak kanapy, narożniki, krzesła czy fotele, oraz tapicerek samochodowych. Usługi wykonujemy przede wszystkim na terenie Radomia i okolic.

Troska o czystość tapicerki meblowej czy samochodowej jest istotna nie tylko ze względów estetycznych, ale także zdrowotnych. Kurz gromadzący się w obiciach mebli czy fotelach samochodowych zawiera alergeny, takie jak roztocza.

Dzięki naszym technikom czyszczenia skutecznie usuwamy kurz z wszelkiego rodzaju tapicerek. Cena wykonanej przez nas usługi uzależniona jest głównie od wielkości czyszczonej powierzchni. Czyszczenie tapicerek o wartości od 50 złotych wykonujemy w domu klienta.

Używamy skutecznych środków do miejscowego wywabiania z tapicerek plam z trudnych do usunięcia substancji oraz agregatu piorącego firmy Karcher. Jesteśmy w stanie oczyścić nawet najbardziej zanieczyszczone powierzchnie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem oraz do kontaktu z nami w celu umówienia terminu wykonania czyszczenia.<<- Powrót

Copyright © 2012 Artur. Wszystkie prawa zastrzeżone. Grafika i kod autorstwa Artur

Pozycjonowanie - Aweo.pl