Czyszczenie dywanów

Jeśli nie wiesz, jak pozbyć się trudnych do usunięcia plam z dywanu, chodnika czy wykładziny, możemy Ci w tym pomóc. Usuwamy wszelkie rodzaje plam z dywanów i wykładzin, również te odporne na działanie rozpuszczalników, takie jak plamy ze smaru, sadzy, pasty do butów, atramentu czy guma do żucia.

Dzięki zastosowaniu profesjonalnych środków czyszczących firmy Karcher do miejscowego usuwania plam, jesteśmy w stanie usunąć wszelkie trudne do wywabienia zanieczyszczenia, z którymi mogą nie poradzić sobie domowe sposoby czyszczenia.

Nasze metody czyszczenia gwarantują pozbycie się trudnych do usunięcia zabrudzeń, a także dezynfekcję i usunięcie przykrych zapachów z dywanów i innych czyszczonych powierzchni.

Nasza firma wykonuje zlecenia dotyczące czyszczenia dywanów głównie na terenie Radomia i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem oraz do kontaktu z naszą firmą w celu omówienia szczegółów wykonania usługi. Czyszczenie powierzchni powyżej 10 m² wykonujemy w domu klienta.<<- Powrót

Copyright © 2012 Artur. Wszystkie prawa zastrzeżone. Grafika i kod autorstwa Artur

Pozycjonowanie - Aweo.pl